Yra žmonių, kurie papuošalų nemėgsta. Gal keistai skambės, tačiau tai nebūtinai yra vyrai ar paauglės. Šiai kategorijai lengva priskirti įvairaus amžiaus moteris, kurios tiesiog yra minimalistės, nemėgsta puoštis. Jos taip pat atrodo žaviai, moteriškai, tačiau nesegi auskarų ir nemūvi žiedų. Visgi kai kurios nesipuošia tik dėl to, kad nežino, ką daryti, kad, pavyzdžiui, žiedas su deimantu derėtų prie aprangos. Jei esate viena jų – skaitykite šį straipsnį.

 

Iššūkių tikrai yra

 

Kliūčių tam, kad galėtume lengvai, be rūpesčių priderinti papuošalus prie aprangos, yra tikrai ne viena. Visgi dalį jų susikuriame pačios. Keičiate savo stilių? Išsivystė alergija metalams? Pasikeitė mėgstama spalva? Nieko tokio. Juk iš tiesų visus papuošalus galima suderinti – tereikia trupučio laiko, viską apgalvoti ir kiek pakoreguoti.

 

Svarbiausia – bendras vardiklis

 

Tarp didžiosios dalies aprangos ar tarp tiesiog pasirinktų konkrečių drabužių ir papuošalų reikia rasti bendrą vardiklį – tai, kas juos visus sieja. Tai gali būti daug skirtingų dalykų. Pavyzdžiui, su drabužiais žiedas su deimantu gali sietis savo spalva. Tikti gali ir pats metalas, netgi bendras įvaizdžio stilius ar proga. Juk, pavyzdžiui, vakarui renkamės solidesnius, prabangesnius drabužius ir įmantresnius, blizgesnius papuošalus.

 

Dar vienas pavyzdys susijęs su stiliumi. Jei nešiojate minimalistinius drabužius, tikriausiai reikės ir panašaus paprasto dizaino žiedų, pakabukų, auskarų ir apyrankių. Jei esate ekstravagantiška moteris, drąsiai rinkitės ir išskirtinius papuošalus. Jei vertinate eleganciją, drąsiai rinkitės klasikinius juvelyrinius dirbinius.

 

Niekada nepamirškite saiko

 

Saikas – tai auksinė taisyklė, kurios būtina laikytis, nebent tikrai kardinaliai pasikeitė mados. Visuomet gerai pagalvokite prieš užsimaudamos dar vieną žiedą ar prieš įsisegdamos sagę, nors jau pasipuošėte karoliais ar pakabuku. Tegul žiedas su deimantu būna akcentas, o ne pranyksta kitų žiedų gausoje.

 

Suderinti papuošalus ir aprangą tikrai ne visuomet yra paprasta. Visgi tai daryti būtina, jei norite suskurti ir išlaikyti gerą, patrauklų, skoningą įvaizdį. Apgalvojusios visas detales, radusios panašumų tikrai įveiksite užduotį nesunkiai. O kai tai taps įpročiu, patikėkite – džiaugsitės net aplinkinių pagyrimais.