Juodos suknelės ir klasikinių aukštakulnių derinys tinka bet kokiai progai. Kiekviena moteris savo spintoje privalo turėti nors vieną paprastą juodą suknutę, kuri pasitarnaus tomis akimirkomis, kai atrodys, kad jau tikrai nebeturite ką vilkėti. Maža juoda suknelė – tarsi slaptas aprangos ingredientas, ilgaamžis ir universalus. Ir visgi, kaip šį drabužį išsirinkti?

Į ką atkreipti dėmesį?

Ar užsuksite į artimiausią moteriškų drabužių parduotuvę, ar apsilankysite internetinėje suknelių parduotuvėje stilingai.lt, pamatysite, jog maža juoda klasikinė suknelė gali būti labai skirtingo silueto. Savaime aišku, kad šis drabužis derinamas prie skirtingų figūros tipų, todėl rinktis vertėtų labai atidžiai.

Taip pat atsižvelkite į suknelės ilgį.  Klasikinė suknelė universali tuo, jog tiks tiek keliaujant į pasimatymą, tiek į darbo pokalbį ar verslo pietus. Todėl jos ilgis turėtų atitikti etiketo reikalavimus – ne aukščiau 10 centimetrų virš kelių. Trumpos, net ir klasikines primenančios, suknelės gali atrodyti ne tik neskoningai, bet ir vulgariai.

Jei rinksitės suknelę pagal figūros tipą, atsižvelkite į tai, ką norite paslėpti bei ką išryškinti. Atsikišusį pilvuką paslėpti leis laisvi audiniai, nukreipti dėmesį nuo stambių klubų padės pečius apnuoginantis modelis. Jei figūra pasižymi vientisumu, o klubai, liemuo ir pečiai yra maždaug tame pačiame lygmenyje, geriau atrodys tiesaus kirpimo nei liemenuota juoda suknelė. Įvairių, skirtingiems figūros tipams tinkančių, suknelių galite paieškote ir internetinėje parduotuvėje stilingai.lt

Derantys aksesuarai

Norint atrodyti subtiliai ir stilingai, vilkint juoda klasikine suknele, vertėtų rimtai svarstyti aksesuarų derinimą. Mažos juodos suknelės privalumas – skoningai atrodyti galima net ir pamiršus auskarus ar kaklo papuošalą. Prie laisvai krentančios suknelės derinkite laivelio tipo batelis, o prie tiesaus kritimo puikiai tiks klasikiniai juodi aukštakulniai. Atvirkštinis variantas gali sugadinti bendrą įvaizdį.

Atsižvelkite į tai, kokias pėdkelnes dėvėsite. Norint išlaikyti subtilų ir formalų įvaizdį, rinkitės kūno spalvos arba šiek tiek peršviečiamas juodas pėdkelnes. Vengti reikėtų ryškių, akį rėžiančių spalvų.

Paprasta juoda suknelė ir tinkamai prie jos priderinti aksesuarai gali tapti mėgstamiausiu drabužių deriniu, su kuriuo jausitės patogiai ir atrodysite stilingai bet kokioje gyvenimo situacijoje.