Vasaris – tai meilės mėnuo. Artėjanti vasario 14 – oji skatina merginas pradėti ieškoti suknelės, kuria galėtų pasipuošti Valentino dienos proga. Šią dieną kiekviena nori atrodyti taip, kad mylimas vaikinas ar simpatija atkreiptų į jas dėmesį ir negalėtų nuleisti akių. Dėl šios priežasties nemažai merginų ieško proginės suknelės internetu. Taip išvengdamos ne tik pasikartojančių modelių, bet ir aukštų kainų. Ir visgi, ką vilkėti šia gražia romantiška proga? Mielosios, pateikiame Jums net 5 įkvėpimui skirtas idėjas.

Pasiruoškite bet kam

Dažnai mylimieji suplanuoja visą Valentino dieną slapčia, tad kai tenka apsispręsti dėl aprangos, priimti sprendimą tampa visai sudėtinga. Šie 5 pasiūlymai turėtų padėti apsispręsti, ką būtų galima vilkėti ir jaustis patogiai, elegantiškai bei romantiškai. Be to, suknelės nėra vienintelis variantas, kuris tinka šiai progai.

  1. Aistros spalva raudona. Derinkite ją su kasdiene apranga: šviesūs siaurėjantys džinsai, laisvi marškinukai, raudonas švarkelis ir elegantiškai bateliai. Pridėkite garbanas ir raudonus lūpų dažus.
  2. Juodi aulinukai, klasikinės juodos kelnės, balti marškinukai, raudoni bateliai ir paltas – perfect match.
  3. Švelniai rausva, lengvai krentanti vidutinio ilgio suknelė tiks keliaujant ir į teatrą, ir į restoraną.
  4. Dryželiai + sportiniai bateliai + aptemptos kelnės + ilgas šiltas raudonas megztinis. Patogu ir žavu.
  5. Metalo blizgesys taip pat šia proga atrodys puikiai. Blizgus sijonas su laisva, už sijono liemens užkišta, šviesia palaidine ant petnešėlių, lengvu ilgesniu pilku megztuku ir klasikiniais metalo blizgesiu puoštais bateliais nepaliks abejingų žvilgsnių.

Jei norite papildyti savo drabužinę nauju pirkiniu, tačiau išlaidauti nesinori, ieškokite romantiškos proginės suknelės internetu. Sutaupysite laiko, pinigų ir energijos, o drabužis spės atkeliauti iki lemtingosios dienos. Viena iš tų svetainių, kur puošnių drabužių visada galima įsigyti pigiau nei fizinėse parduotuvėse – stilingai.lt.

Kaip neprašauti perkant internetu?

Pabaigai akcentuojame, kad ieškant suknelės internetu konkrečiai progai, labai svarbu prisiminti kelis svarbius dalykus.

  1. Atsižvelkite į pristatymo terminus. Dažnai nutinka taip, kad merginos tiesiog per vėlai užsisako drabužį neatsižvelgusios į nurodytus terminus. Tokiais atvejais užsakymas atkeliauja gerokai pavėlavęs, o pirkti internetu daugiau nesinori. Tad pirma taisyklė – atidumas.
  2. Taip pat dažnai bijoma, kad drabužis netiks- bus per mažas arba primins maišą. Perkant internetu, po kiekvienu drabužiu yra nurodyti dydžius atitinkantys matmenys. Paslinkti pele šiek tiek žemiau nėra sudėtinga, pasimatuoti savo apimtis – taip pat.
  3. Dar viena nerašyta taisyklė – pirkite tokį drabužį, kurį turėsite prie ko derinti. Kitu atveju suknelė, kelnės ar megztinis tiesiog gulės nenešiojami spintoje, o Jūs liūdėsite dėl išmestų pinigų.

Internetinis pirkimas yra patogus, tačiau visada reikalauja atidumo. Pasilikite pakankamai laiko ir per meilės dieną atrodykite ypatingai.