Ruduo ir pats metas prieš didžiąsias metų šventes – tai tobulas laikas pasirūpinti drabužiais ir avalyne kitam šiltajam sezonui. Juk tokiu metu būna itin daug išpardavimų. Jei nusidėvėjo platforminės basutės ar ilgitės naujos suknelės, pats metas imtis darbo. Tiesa, pirkti spontaniškai taip pat nederėtų. Esminiai dalykai, į kuriuos verta atkreipti dėmesį – žemiau.

 

Trumparankoviai marškinėliai

 

Tai – garderobo dalis, pasižyminti ypatingu universalumu. Žinoma, ji taip pat pasiduoda madų vėjams – vienas metais madingi stambūs užrašai, kitais gėlių motyvai, vienais metais norisi neutralių atspalvių, kitais – ryškių, sodrių.

 

Visgi vienspalviai, minimalistiniai, klasikinio stiliaus marškinėliai gali būti geru žiemišku grobiu. Juos galėsite vilkėti ir šaltuoju metų laiku, po megztiniu. O atėjus pavasariui ar vasarai derinį lengvai sudarysite iš jų ir lengvesnio megztinuko, marškinių ar sarafano.

 

Vasariška avalynė

 

Avalynės mados taip pat gana greitai kinta. Visgi klasikinės platforminės basutės – geras pirkinys, kaip ir laiveliai ar paprasti tekstiliniai batukai. Tai universali avalynė, kurią lengvai priderinsite prie skirtingų įvaizdžių.

 

Spintą galėtų papildyti arba neutralių atspalvių, arba ryškių, bet klasikinių tonų batai. Taigi, puikiai tinka ne tik odos spalvos, kreminė, balta, juoda, pilka ir ruda avalynė. Dėmesio verti raudoni ar kokie kitokie akcentiniai batai.

 

Lengvi megztiniai

 

Jų reikės ir žiemą, ir šylant orams, ir vėsiais vasaros vakarais. Jei tik pastebite nuolaidą, nedvejodamos griebkite skirtingų spalvų kardiganų. Puikiai tinka ir ilgi, kelius siekiantys megztiniai. Akcijos metu galite rinktis ir kitokių megztukų – tiesiog pasistenkite, kad jie būtų daugiau mažiau klasikiniai. Tokiu atveju prie jų lengvai derės ir platforminės basutės ar sportbatukai.

 

Aksesuarai

 

Nuo rankinių iki dirželių ar papuošalų – per išpardavimus galima nusipirkti pigiau daugybę įvairių reikšmingų įvaizdžio detalių. Šiuo atveju irgi rinkitės universalaus dizaino daiktus. Jei pirksite ir avalynės, galite iškart bandyti viską derinti.

 

Aptikus kokybiškų prekių už patrauklią kainą tikrai nereikia varžytis. Juk išpardavimai – puiki galimybė pasiruošti naujiems sezonams, taigi, susimažinti rūpesčių kiekį ateityje. Tad neskubėkite, apgalvokite, ką prie ko derinsite ir leiskitės į atsinaujinimo nuotykį.