Akiniai nuo saulės – ir puikus aksesuaras pagyvinti jūsų stiliui, ir apsauga akims nuo kenksmingų saulės spindulių. Dažnai kyla klausimas, kaip išsirinkti tinkamus? Ar svarbiau žiūrėti į kainą ir dizainą, ar kokybę? Ar tikrai kaina visada lygi kokybei? Atsakymai į šiuos klausimus gali būti tikrai labai įvairiapusiški.

Dizainas – pagal jūsų stilių ir ne tik

 

Rinkdamiesi akinius nuo saulės, pirmiausia žiūrime į tai, ar jie mums gražūs, patinka, tiks prie stiliaus. Pavyzdžiui, „Ray Ban“ akiniai nuo saulės – viena žinomiausių firmų, siūlančių itin stilingus ir patrauklius modelius, kurie tiks kiekvienai veido formai, derės prie kiekvieno stiliaus. Rasite tiek nemirštančios klasikos – aviatoriaus tipo akinius, tiek prie visko derančius, beveik kiekvienam veido tipui tinkančius, specifinius „Ray Ban“ stiliaus ir išskirtinės formos akinius. Rinkitės arba neutralius, kurie derės prie visko, arba keletą porų, iš kurių galėsite rinktis priklausomai nuo savo nuotaikos.

 

Ieškokite gero kainos ir kokybės santykio

 

Nors dažnai sugundo įdomūs akiniai, kainuojantys tik kelis eurus, yra nemaža tikimybė, jog jų stiklai neturi UV apsaugos. Tai reiškia, kad šie akiniai visiškai neapsaugos jūsų akių nuo žalingų saulės spindulių. Pavyzdžiui, anksčiau minėtieji „Ray Ban“ akiniai nuo saulės apsaugos jūsų akis nuo žalingų spindulių ir kasdieną, ir saulėtų atostogų metu. Apsimoka investuoti į geresnius akinius nuo saulės – nuo to priklauso ir jūsų regėjimo kokybė, tad verta pagalvoti apie investiciją, kuri bus ir stilinga, ir padės išlaikyti gerą regėjimą.

 

Į ką dar atkreipti dėmesį?

 

Rinkdamiesi akinius nuo saulės atkreipkite dėmesį, ar jie tvirti. Svarbu, kad neklibėtų kojelės, stiklai būtų įmontuoti kokybiškai, patys akiniai suteiktų tvirtumo jausmą. Jei palietus jaučiate, kad nukritę ant žemės jie gali subyrėti – tai nėra kokybiški akiniai ir vertėtų paieškoti kitų.

 

Taigi, rinkdamiesi akinius nuo saulės nebijokite žinomesnių vardų, kurie užtikrins gerą kokybę, pavyzdžiui, „Ray Ban“. Akiniai nuo saulės – protinga investicija, nes taip ne tik pagyvinsite savo asmeninį stilių, bet ir saugosite akis nuo žalingų UV spindulių, be to, visad galėsite juos nešioti su kontaktiniais lęšiais.