Kuprinė – itin funkcionalus ir patogus krepšys kuris gali tapti ir stilių pagyvinančiu akcentu. Kuprinių būna visokių, labai svarbu žinoti, kam ją perkate. Mažytės labiau tinkamos kasdienai, dera prie madingų drabužių, didelės – kelionėms, o mokyklinės kuprinės gali apskritai susukti galvą, kadangi atsižvelgti reikia ne tik į talpą, bet ir į komfortą. Tad kaip išsirinkti tinkamiausią jums?

 

Kokias kuprines rinktis norint atrodyti madingai?

 

Jei siekiate kuprinę nešioti vietoj rankinės – visų pirma pagalvokite, koks dydis jums bus praktiškiausias. Mažos kuprinėlės atrodo žaismingai ir smagiai, tačiau jos nėra labai praktiškos – svarbu, kad į ją tilptų bent jau piniginė, telefonas ir raktai.

 

Kitas svarbus aspektas – atsižvelkite į savo asmeninį stilių. 2019 metais ant bangos peršviečiamos, plastikinį efektą turinčios kuprinės. Pagalvokite, ar priderinsite tokią prie savo asmeninio stiliaus, nes kartais susižavėję padarome spontaniškų sprendimų, o aksesuaras dulka spintoje.

 

Mokyklinės kuprinės – dizaino ir funkcionalumo derinimas

 

Renkantis mokyklinę kuprinę svarbu atsižvelgti ne tik į tai, ar ji graži. Vaikų skonis keičiasi labai dažnai, o apie tai, ar kuprinė nepakenks jų laikysenai bei ar gerai laikys sunkų svorį, mažai galvojama. Būkite atsakingi ir padėkite vaikams išsirinkti ir gražias, ir kokybiškas kuprines, kurios saugos jų laikyseną ir nevers kūprintis. Svarbu prižiūrėti ir svorį, nešiojamą kuprinėse.

 

Ką rinktis keliaujantiems?

 

Nemažiau yra svarbu žinoti ir kokias kuprines rinktis keliaujantiems. Kartais atrodo, kad į žygį puikiai tiks ir pati paprasčiausia kuprinė, tačiau verta pagalvoti apie tai, kaip joje pasiskirsto svoris. Mokyklinės kuprinės turi atitikti gan panašius kriterijus. Be to, svarbus ir petnešų plotis – siauros petnešėlės nepadės jūsų laikysenai. Deja, galite jausti ir nugaros skausmą. Svarbu rinktis kokybišką kuprinę su nugaros atrama, kvėpuojančia medžiaga bei storomis rankenomis. Taip užtikrinsite, kad aktyvios fizinės veiklos metu jūsų stuburas nebus pažeistas.

 

Taigi, nors platus kuprinių pasirinkimas iš pradžių gali trikdyti, svarbu žinoti, kokios jums reikia, o tuomet rinktis ją ir pagal geriausias savybes, ir pagal mėgstamą dizainą. Taip turėsite kokybišką ir ilgaamžį pirkinį.