Festivaliai – neatsiejama vasaros dalis. Vis daugiau žmonių tai tampa tradicija. Gera muzika, draugai, įdomios ir linksmos veiklos – tai, kas patraukia. Tam, kad atrodytumėte ir jaustumėtės išskirtinė verta pasirūpinti tinkamu įvaizdžiu. Kuriant jį galima panaudoti įvairiausias detales, rūbus ir avalynę (ypač populiarūs ilgaauliai batai). Taigi nuo ko pradėti?

 

Rūbai, kurie leidžia jaustis laisvai

 

Laisvė – tai, kas neatsiejama nuo festivalių. Tai atsispindi tiek elgesyje, tiek aprangoje. Rekomenduojama rengtis plonus, lengvai krentančius drabužius. Puikiai tinka džinsiniai šortai ir trumpa palaidinė.

 

Verta nepamiršti, kad tokie renginiai vyksta vasarą – taigi dažniausiai būna karšta. Po apačia galima apsirengti maudymosi kostiumėlį, kuris gali pravesti, o suderintas su nerta ar kitokia permatomo rašto palaidine atrodo itin gerai.

 

Vienas iš universaliausių pasirinkimų yra suknelės. Jos gali būti tiek trumpos, tiek ilgos. Šis rūbas leidžia jaustis patogiai, nevaržo judesių ir atrodo labai vasariškai.

 

Patogi ir išskirtinė avalynė

 

Ilgaauliai batai labai mėgstami festivalio metu. Jie puikiai dera prie įvairios aprangos (šortų, kelnių suknelių). Be to, tai ir patogu. Kitas dažnas pasirinkimas yra sportbačiai arba laisvalaikio bateliai. Juos taip pat galima lengvai derinti, o spalvų ir dizainų įvairovė padeda sukurti išskirtinį įvaizdį.

 

Verta nepamiršti, kad tokių renginių metų avalynė dažnai išsipurvina ir itin šviesūs bateliai gali tapti neatpažįstami. Taigi geriausia rinktis tuos, kurių bus ne taip gaila. Be to, vasarą dažnai lyja ir pieva gali tapti tikra purvyne.

 

Neperkrautas makiažas

 

Darantis makiažą rekomenduojama nepersistengti. Festivalis dažniausiai nėra ta vieta, kur reikia storo pudros sluoksnio. Vienas iš geriausių pasirinkimų – neperkrauti odos ir leisti jai kvėpuoti.

 

Tai nereiškia, kad dažytis visiškai nereikia. Ryškios lūpos ir padažytos blakstienos – tai, kas gali patraukti akį. Dažniausiai to visiškai pakanka, kad įvaizdis taptų išraiškingesnis.

 

Vasariški aksesuarai

 

Suknelė, ilgaauliai batai ir laikinių gėlių vainikėlis – puikus derinys. Festivaliai yra ta vieta, kur galima išbaldyti įvairiausius aksesuarus. Verta išbandyti ir įvairius papuošalus dekoruotus plunksnomis: apyrankės, grandinėlės ir pan.

 

Jei šią vasarą planuojate vykti į festivalį, galite pasinaudoti šiomis idėjomis ir susikurti išskirtinį įvaizdį.