Mados industrija neriasi iš kailio kas sezoną pristatinėdama naujausias tendencijas ir kurdama įvairiausius drabužius, tinkančius įvairaus amžiaus vyrams bei moterims. Žinoma, rūbai – dar ne viskas. Savitumui ir originalumui pabrėžti dažniausiai naudojami ir įvairūs aksesuarai: pakabukai, grandinėlės, auskarai, rankinės, kuprinėlės ir taip toliau. Paskutinius keletą metų vienu populiariausių aksesuarų tapo akiniai, kuriuos ne kiekvienas nešiojo regai koreguoti. Visgi spalvoti lęšiai – idealus pasirinkimas norintiems neįprastų stiliaus pokyčių.

 

Akys nėra tik sielos veidrodis

 

Kad ir kaip norėtume, nuo akių nepabėgsime. Turime omenyje tai, kad akių kontaktas yra vienas pagrindinių elementų, norint užmegzti bendravimą su žmogumi. Negana to, atliktų įvairių apklausų duomenimis, tam tikrai daliai žmonių akys ar žvilgsnis bendrąja prasme, yra vienas patraukliausių individo komponentų. Žėrinčios, gundančios akys gali iškart atkreipti dėmesį ir pažadinti susidomėjimą. Tačiau ką daryti, jeigu akys nėra ryškios ar nespinduliuoja energija? Ir ne, akių tušas tikrai nėra vienintelė alternatyva.

 

Lęšiai – į pagalbą

 

Apie lęšius dažnai žinoma tiek, kad jie yra patogi priemonė regai pagerinti. Tačiau egzistuoja ir spalvoti lęšiai, kurie kartu keičia akių spalvą. Jų gali būti pačių įvairiausių: nuo tradicinių, natūraliai atrodančių, iki itin ekstravagantiškų, gyvatės akis primenančių lęšių. Pasirinkimas yra išties gausus, todėl kiekvienas gali išsirinkti tokius lęšius, kurie labiausiai patinka Jums ar geriausiai dera tam tikru metu. Šie lęšiai pagrinde skirstomi į kelias kategorijas:

  • paryškinančius lęšius, kurie nekeičia natūralios akių spalvos, o tiesiog ją paryškina;
  • akių spalvą keičiančius lęšius, kurie natūralią spalvą gali visiškai pakeisti;
  • karnavalams ir vakarėliams skirtus lęšius.

Lęšius galima pasirinkti pagal individualius poreikius. Šios regos korekcijos priemonės, kaip ir įprasti lęšiai, gali būti vienadieniai, skirti nešioti dvi savaites ar mėnesį, o tai yra labai patogu. Pavyzdžiui, vienadieniai spalvoti lęšiai puikiai tinka vakarėliui, o mėnesinius lęšius nešioti ekonomiška ir praktiška.

 

Lengva pritaikyti prie odos ir plaukų spalvos

 

Nors pernelyg varžyti savęs nereikėtų, tačiau spalvotų lęšių pasirinkimui įtakos turi odos ir plaukų spalva. Pavyzdžiui, prie šviesių plaukų ir odos puikiai derės mėlynos ar žalios spalvų lęšiai. Prie tamsesnės odos spalvos efektingai atrodys rudos, rusvos ar medaus spalvos lęšiai. Svarbu atsižvelgti į tai, ar akių spalva nepaverčia veido blyškesniu, nėra pernelyg ryški. Jeigu norite tiesiog paryškinti savo akių spalvą, tuomet geriau rinktis paryškinančius lęšius.

Išbandykite kažką naujo įsigydami spalvotus lęšius. Tai – ne tik patogi regos korekcijos priemonė, bet ir originali stiliaus detalė, kurią galite išnaudoti savo įvaizdžio kūrimui.