Galima pastebėti, kad kai kalba pasisuka apie mados tendencijas, dažniausiai kalbama apie moteriškus drabužius ir išskirtinius akcentus. Beveik visa vaizdinė informacija pateikiama žvelgiant į moters paveikslą, todėl susidaro įspūdis, kad vyrų mados neegzistuoja arba keičiasi labai retai. Būtent todėl nusprendėme apie tai pakalbėti daugiau – kokios vyrauja tendencijos, ką rekomenduojama rinktis pavasario sezonui. O taip pat panagrinėsime ir kokie turėtų būti didelių dydžių drabužiai vyrams, kad šie atrodytų stilingai.

Neatsibostanti klasika

Dažnai visuomenėje išryškėja susidariusi nuomonė, kad vyrams drabužių mados nerūpi. Bet iš tiesų, kiekvienas nori atrodyti stilingai ir traukti moterų žvilgsnį. Kad ir kokios vyrautų tendencijos, nei vienas vyras nesuklys pasirinkęs klasikinį stilių. Klasika yra nesenstanti, be to, kiekviena mergina varvina seilę žvelgdama į kostiumu pasipuošusį vyriškį. Aišku, kasdien kostiumo dėvėti nesinori, todėl dažniausiai siūlomas džinsų ar medvilninių kelnių, marškinių ir kasdienio tipo švarko derinys. Kadangi neretai vyrai ir laikosi klasikinio stiliaus, susidaromas įspūdis, kad vyriškos mados nekinta. Ir visgi, nėra viskas taip, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio.

Klasikos variacijos

Šį stilių besirenkančio vyro spintoje rasti galima įvairaus tipo švarkų, paltų, kelnių, marškinių. Tačiau nors ir teigiama, kad klasika nesensta ir niekada neišeina iš mados, tai nereiškia, kad ji nekinta. Net jei tai būtų didelių dydžių drabužiai vyrams, daug įtakos stiliui suteikia pasirinkti raštai, medžiagos ir pats drabužio apdirbimas. Štai, pavyzdžiui, šiais metais madingi raštuoti švarkai bei dvieilis jų užsegimas. Taip pat vis dažniau prekyboje pasirodo ryškesnėmis tekstūromis dekoruoti švarkai ir kostiumai. Tad jei svarstote kuo puoštis pavasarį, dizaineriai siūlo nebijoti ryškumo ir pavasariškų akcentų. Tai tik tiek gera forma pasižymintiems vyrams, tiek apkūnesniems. Pastariesiems siūloma rinktis smulkesnius raštus. Jie optiškai mažina apimtis.

Ko nedaryti?

Jei norite atrodyti stilingai ir gražiai, svarbiausia prisiminti kelias esmines aprangos etiketo pamokas.

  • Išsirinkite tinkamą dydį. Nesisprauskite į per mažo dydžio kelnes ar švarką ir nesirinkite pernelyg didelio dydžio. Stilius – tai daugiau nei madingas pasiuvimas. Tai gebėjimas išsirinkti sau tinkančią aprangą.
  • Išlaikykite eleganciją ir nemaišykite kelių skirtingų stilių. Minkšti džemperiai puikiai tiks vėlyvam sekmadienio rytui, tačiau tikrai ne dėvėjimui kartu su klasikiniu paltu.
  • Visada atsižvelkite į kelnių klešnių ilgį ir jei abejojate dėl jo, pasikonsultuokite su pardavėju.

Mados egzistuoja ir vyrų spintoje, tik dažniausiai dominuoja klasika ir jos variacijos. Na, bet marškiniai ir medvilninės kelnės, iš tiesų, visada atrodys elegantiškai ir stilingai.