Už lango tamsa pasirodo vis anksčiau, o grįžus namo norisi tik susisukti į minkščiausią ir šilčiausią turimą megztinį. Gera naujiena ta, kad būtent megztiniai yra šio sezono vinis. Minkšti, šilti, ilgi, trumpi ar raštuoti – parduotuvėse šį rudenį galima rasti visko. Tad tos, kurios dar nespėjo apsilankyti drabužių parduotuvių ir peržvelgti sezono naujienų, čia ras trumpą šio sezono megztinių apžvalgą: kas madinga ir ką su kuo derinti, kad kasdien atrodytumėte stilingai ir jaustumėtės patogiai.

Padidinto silueto megztiniai

Dar praėjusį sezoną išpopuliarėjęs oversized megztinis ir šiemet neapleidžia madingiausių šio rudens aprangos pozicijų. Tad jei pajutote, kad būtent laisvas ir vienu ar dviem dydžiais didesnis megztinis yra Jums skirtas drabužis, drąsiai traukite jį iš spintos. Kad padidinto silueto megztinis atrodytų stilingai, jis turėtų būti tiesiog šiek tiek laisvesnio fasono, tačiau ne akivaizdžiai per didelis. Gražiausiai oversized megztinis atrodys prie vintažinių paaukštinto liemens džinsų.

Ryškios faktūros

Storos pynės ir raštų ornamentai šį sezoną taip pat ant bangos. Stilingai atrodysite tiek su trumpu, tiek vilkėdamos suknelę primenantį megztinį. Storomis pynėmis puošti užsegami ar susiaučiami megztiniai garantuos komforto ir išskirtinio stiliaus balansą. Juodi aptempti džinsai, balta paprastumu dvelkianti palaidinė ir didelis storas pynėmis bei raštais puoštas kardiganas – stilinga, o svarbiausia – patogu ir šilta.

„Turtleneck“ stiliaus megztiniai, arba tiesiog „golfas“

Vis dar populiarus mezgimas stulpeliu bei aukštas megztinio kaklas. Šio tipo mezginiai gali būti tiek aptempti, tiek platesni. Siauresnio mezgimo stulpeliu megztuką itin patogu dėvėti po švarku ar liemene. O platesnis mezginys stilingai atrodys, jei jo priekis bus užkištas už sijono ar džinsų juosmens.

Neutralumas ir gamtos atspalviai

Kad ir koks ryškus buvo ruduo, pirmenybė turėtų būti teikiama žemiškoms spalvoms ir neutralumui. Tai gali būti smėlio ar dramblio kaulo spalvos bei joms artimi atspalviai. Šios spalvos dažnai asocijuojasi su jaukumu, be to atrodo solidžiai, tad puikiai tiks netgi einant į darbo pokalbį.

Siekiančioms išsiskirti rekomenduoja pasitelkti blizgumą – šį sezoną populiarus sidabro bei prigesinto aukso atspalviai. Kad metalo blizgesys neskleistų ledinės energijos, sušildykite juos pasitelkę gamtai artimas spalvas – rudą, žalią ar net juodą.

Megztiniai visada buvo, yra ir bus komforto garantas. Juos galima priderinti prie įvairios aprangos, be to megztiniai skleidžia jaukumą ir beveik visais atvejais atrodo stilingai. Tereikia teisingai pasirinkti.