Miegas yra labai svarbi gyvenimo dalis, tačiau apie miegui skirtus drabužius prabylama nedažnai. Nebent kalba pasisuktų apie seksualius ir vaikino žvilgsnį traukiančius naktinukus. Daugiau dėmesio atkreipti vertėtų į tai, kad miego kokybė tai pat labai priklauso nuo to, ką mergina vilki miegodama. Keli patarimai, kurie padės išsirinkti tinkamą nakčiai skirtą aprangą.

Kokį audinį pasirinkti?

Nakčiai skirtos aprangos pasirinkimas yra tiesiogiai priklausomas nuo individualių merginos poreikių. Rinktis galima nuo šilkinių seksualių naktinių iki šilumą užtikrinančios jaukios pižamos. Besirinkdamos rūbus miegui, merginos turėtų atkreipti daugiau dėmesio į drabužių audinius. Graži miego apranga negarantuos kokybiško poilsio.

Nėriniais puoštus naktinius drabužius rekomenduojama rinktis išskirtinėmis progomis, kai norisi pasipuošti ir pasirodyti. Šio tipo naktiniai rūbai siuvami iš sintetinių audinių, kurie dažnai dirgina odą ir neleidžia jai kvėpuoti. Be to, gali sukelti alerginę odos reakciją.

Bene geriausias pasirinkimas – natūralumas. Būtent natūralūs audiniai garantuoja naktis miego komfortą, be to prisitaiko prie odos temperatūros ir nesukelia nemalonių pojūčių, na, pavyzdžiui, alergijų ir bėrimų. Kokybiškam poilsiui rekomenduojama rinktis medvilnę, šilką ar bambuko pluošto pagrindu siūtus miegui skirtus drabužius.

Miego apranga derinama prie sezono

Miego aprangą, kaip ir dienai skirtus viršutinius drabužius, rekomenduojama derinti prie einamo metų laiko. Atrodo logiška, kad vidury žiemos laukan neinama su vasarine suknele. Tad ir miegui drabužius siūloma rinktis pagal tai, kokią temperatūrą rodo vidaus termometro stulpelis.

Spintoje pravartu turėti vieną miego drabužių komplektą šaltajam sezonui, ir vieną šiltajam. Šilkiniai naktiniai ar pižamos komplektas su palaidine bei šortukais puikiai tiks šiltomis vasaros naktimis. Visgi atvėsus orams, temperatūros pokytis lauke gali stipriai pasijusti net ir per sienas. Tad šaltuoju sezonu šilumą ir komfortą garantuos ne tik pūkinė antklodė, bet pižama ilgomis rankovėmis.

Kokybiškam poilsiui reikalingas komfortas, o nuo pasirinktos miego aprangos labai priklauso ir tai, kokia bus savijauta pabudus ryte. Netinkama miego apranga gali versti blaškytis visą naktį, vieną sekundę norėsis nusirengti, o kitą – užsikloti visas turimas antklodes. Atidumas dar niekam nepakenkė, o už tinkamai pasirinktus miegui skirtus drabužius vėliau sau padėkosite.