Palaidinės. Kiekvienos merginos spintoje jų tikrai galima rasti ne vieną ir ne dvi. Vienos skirtos dėvėti kasdien namuose, kitos – darbe ar pramogaujant mieste. Kiekviena skirta konkrečiai progai. Tačiau net ir palaidinių mados kasmet kinta, o stilingai norisi atrodyti ne vienus metus. Tiesa tokia, kad mada keliauja ratu. Todėl čia rasite madingiausių ir stilingiausiai atrodančių palaidinių sąrašą su patarimais, ką kur ir kaip derinti bei dėvėti.

ATVIRI PEČIAI

Moters pečius atidengianti palaidinė – šių metų topas. Išskirtinis stiliaus akcentas, atveriantis duris fantazijai ir keliantis aistras. Ryškios spalvos, lengvi audiniai ir pojūtis – tarsi ant sparnų. Puikiai dera tiek prie griežtesnio sukirpimo sijonų, tiek prie džinsų ar net kuločių. Derinkite spalvas ir išlaisvinkite savo vidinį angelą.

MARŠKINIŲ TIPO PALAIDINĖS

Susegamos sagomis, tvirtesnės medžiagos palaidinės, primenančios marškinius, taip pat vienos madingiausių. Patartina rinktis vienspalves arba dryžuotas. Puikiai tinka tiek keliaujant į darbo pokalbį, teik prabangios vakarienės. Derinkite prie pieštuko formos ar klostuoto ilgesnio sijono ar įprastų džinsų. Taip pat elegantiškai atrodys ilgesnis švarkas. Patogu ir stilinga kasdien.

PLATĖJANČIOS RANKOVĖS

Šie metai skatina jaustis laisvai ir nepriklausomai. Laisvos, platėjančios palaidinių rankovės kuria romantiškos merginos įvaizdį. Tad tokio tipo palaidinė puikiai tiks penktadienio vakaro pasimatymui žvakių šviesoje. Galima rinktis įvairiausių spalvų ir raštų, nes šį sezoną stiliui beveik nėra ribų. Jaustis išskirtine ir kvepėti laisve dar niekada nebuvo taip lengva. Derinti rekomenduojama kartu su laisvo stiliaus sijonais, cigaretės formos ar vintažiniais džinsais. Labai svarbu, kad spalvos derėtų tarpusavyje.

NEVARŽANTI PALAIDINĖS APAČIA

Sezono topu tapo ne tik platėjančios ir laisvės nevaržančios palaidinių rankovės, bet ir apačia. Platėjantis audinys, raukiniai, romantiškos klostės – viskas atrodo stilingai. Itin laisvas palaidines galima sujuosti plonu dirželiu. Taip pat žaviai atrodysite, jei plačios palaidinės priekį  ar šoną užkišite už kelnių ar sijono juosmens. Nebijokite eksperimentuoti ir tegyvuoja laisvė.

Šie keturi palaidinių tipai 2017 sezono madingiausi. Trumpesnės palaidinės puikiai atrodys prie klasikinio sijono. Ilgesnes galima nesivaržant dėvėti tiek prie paaukštinto liemens cigaretės formos džinsų, tiek prie tamsių, neblizgių tamprių. Šio sezono palaidinių tendencijos skatina atskleisti savo romantiškąją pusę – tad pirmyn!