Apie batus moteris gali kalbėti valandų valandas. Ką prie ko galima derinti, kuris kulniukas patogesnis, su kuo eitų į darbo pokalbį, o kurie bateliai skirti romantiškai vakarienei… Dėl avalynės iš proto einančios merginos savo namuose gali turėti ir keliasdešimt porų. Čia svarbus ir grožis, ir komfortas, ir galimybė išsiskirti. Ką jau kalbėti apie nuolat kintančias batų mados tendencijas. O kokius batus savo namuose privalo turėti kiekviena mergina? Čia rasite išskirtus ne tik batų modelius, bet ir tai, kas privalo gulėti batų lentynoje.

Avalynė bet kokiems gyvenimo atvejams

Nors kartais merginos galvoja per daug, renkantis batus, jos būtinai bus apžvelgusios visus įmanomus likimo vingius ir scenarijus. Kad ir kas benutiktų, visiems atvejams yra tinkama avalynė. Tad ką visada pravartu turėti savo batų lentynoje?

• Klasikiniai juodi aukštakulniai.

Šio tipo bateliais avėdama mergina gali keliauti tiek į dalykinius pietus, tiek į teatrą. Kulniuko aukštis – 5-7 cm. Klasikai priskiriami ploni kulniukai bei smailėjanti batelio nosis. Šio tipo bateliai ne tik kojas daro grakštesnes, bet suteikia merginai daugiau pasitikėjimo.

• Įsiaunami trumpi aulinukai.

Būtent kauliukus siekiantys auliniai bateliai laikomi vienais universaliausių ir patogiausių batų. Puikiai tinka prie džinsų bei suknelės ir visada atrodo stilingai. Pasirinkusios šį batų modelį merginos laisvai ir patogiai galės jaustis net tuomet, kai lauke purkš nemalonus lietus.

• Sportiniai bateliai.

Bent vieni patogūs laisvalaikiui skirti batai yra būtini. Ilgi pasivaikščiojimai šiltais vasaros ar rudens vakarais nebus labai malonūs, jei po ilgos darbo dienos kojos vis dar bus įspraustos į aukštakulnius. Sportiniai bateliai gelbės ir atostogų metu.

• Ilgaauliai.

Šaltuoju sezonu šis batų modelis yra tiesiog nepakeičiamas. Ne tik apsaugo kojas nuo nemalonios drėgmės ir speigo, bet ir dera prie bet kurio aprangos stiliaus – puikiai atrodys ir prie džinsų, ir prie sijono ar suknelių. Be to, batai siekiantys kelius optiškai pailgina kojas.

• Vasariškos basutės.

Nors viena pora vasariškiems orams skirtos avalynės privalo gulėti kiekvienos merginos spintoje. Šios reikalingos ne tik karštos vasaros dienomis, bet kaip vienas iš atostogų atributų.

Avalynė atspindi merginos nuotaiką

Tikra tiesa, kad merginos aprangą renkasi pagal nuotaiką. Vieną dieną kojas gali puošti pūkeliai ir blizgučiai, o kitą dieną elegantiški juodos spalvos aulinukai. Ne veltui kiekvienos moters spinta pergrūsta skirtinga avalyne – šie turi atitikti konkrečią dienos nuotaiką.

Dėl nieko kito moterys nėra taip stipriai pametusios galvos, kaip dėl avalynės. Taip buvo visada, todėl neverta savęs slopinti. Svarbiausia, kad spintoje gulėtų ne tik nuotaiką atitinkanti, bet ir komfortą garantuojanti avalynė. Vos po kelių valandų nuvargusios kojos tikrai neleis spindėti teigiama energija ir gera nuotaika.

Moteriškos avalynės idėjų kviečiame ieškoti galerijoje (nuotraukos: pinterest.com)