Vestuvių planavimas – nelengvas iššūkis, su kuriuo susiduria dauguma porų. Juk tai viena gražiausių ir didžiausių švenčių. Nenuostabu, kad norisi jai pasiruošti kuo geriau. Vestuvinis žiedas, suknelė, šukuosena, bateliai – detalės, kurias svarbu apgalvoti siekiant sukurti nepriekaištingą nuotakos įvaizdį.

 

Suknelė – tą, su kurią jaučiatės savimi

 

Šiais laikais vestuvinių suknelių pasiūla milžiniška, todėl išsirinkti sau labiausiai patinkančią gali būti nelengva. Tam, kad aklai nereikėtų lankyti begalės skirtingų salonų, visų pirma, patartina išsigryninti keletą idėjų. Internete galima rasti daugybę suknelių pavyzdžių. Galbūt taip bus paprasčiau sugalvot ir norimą įvaizdį. Tiesa, jau nuvykus į saloną, patariama nebijoti išbandyti net ir tų variantų, kurie iš pirmo žvilgsnio neatrodė patys geriausi. Net ir tiksliai žinant savo norus, tam tikro modelio suknelė gali tiesiog netikti jūsų figūros tipui. Taigi, pasitarus su konsultantu dažnai atrandamas geriausias sprendimas.

 

Smulkios detalės – reikšminga įvaizdžio dalis

 

Vestuvinis žiedas, auskarai, apyrankė, grandinėlė – viskas prisideda prie bendro įvaizdžio formavimo. Tam, kad jis nebūtų perkrautas, rekomenduojama pasirinkti tik keletą papuošalų. Pavyzdžiui, jei suknelė neturi gilios iškirptės ir yra puošta nėriniais, grandinėlės dažniausiai nereikia. Tokiu atveju geriau akcentuoti auskarus. Jų spalvą vertėtų derinti prie žiedo.

 

Šukuosena – nelengvas pasirinkimas

 

Dar vienas dalykas, kuris aktualus visoms nuotakoms – tinkamiausia šukuosena. Renkantis ją, visų pirmą, patariama įvertinti savo veido bruožus. Ji turėtų puikiai jums tikti ir neišdarkyti veido proporcijų. Ne mažiau svarbu atkreipti dėmesį ir į norimą sukurti įvaizdį. Pavyzdžiui, jei jis neįpareigojantis, žaismingas, gali tikri lengvai krentančios garbanos. Tuo tarpu pasirinkusioms klasikinį, prabangų stilių, rekomenduojama apsvarstyti preciziškai susuktą kuoduką.

 

Balteliai – patogumas svarbiausia

 

Jei vestuvinis žiedas, suknelė, auskarai ir šukuosena jau apsvarstyti, galima drąsiai pereiti ir prie batelių. Norint, kad šventė netaptų kančia, patariama rinktis patogią avalynę. Rinktis tikrai yra iš ko, be to, daug vietos ir eksperimentams. Aukštakulniai, basutės ar netgi sportbačiai – derinkite tai, kas labiausiai patinka.

 

Pasiruoškite šiais nuostabiai šventei ir sukurkite įspūdingą įvaizdį. Tegul jūsų vestuvinis įvaizdis nepalieka abejingų.