Kiekviena moteris, nesvarbu koks jos kūno sudėjimas, nori atrodyti stilingai ir patraukliai. Tiek sau, tiek aplinkiniams. Nuo vilkimo drabužio formų bei kirpimo labai priklauso ir tai, kaip vizualiai atrodo moters formos. Vieni drabužiai slepia trūkumus, kiti juos atidengia, todėl pasirinkti tinkamą aprangą gali būti labai sudėtinga. Būtent dėl to pastaruoju metu ne vieni mados namai pradėjo kurti drabužius ir stambesnėms moterims bei merginoms. Stilinga ir savimi pasitikinti nori jaustis kiekviena. Straipsnyje pateikiami populiariausi ir dabar madingiausi didelių dydžių drabužių modeliai, skirti stambesnių formų savininkėms.

Raštai ir tekstūros

Dideli dydžių drabužiai gali atrodyti stilingai, jei bus tinkamai pasirinkti raštai. Kuo stambesnės ant drabužio audinio panaudotos tekstūros, tuo nepatogiau moteris jausis. Rekomenduojama rinktis smulkesnius. Šie padės jaustis patogiau, be to atrodys daug estetiškiau.

Vengtini turėtų būti ir horizontalūs dryželiai. Šie tik optiškai platina moters figūrą bei išryškina trūkumus. Stilingai ir patraukliai atrodysite pasirinkusios vertikalius dryželius, kurie vizualiai pailgins figūrą. Taip išvengsite badančių ir nepatogių žvilgsnių bei paslėpsite figūros minusus.

Derinkite spalvas tarpusavyje. Taip pat svarbu akcentuoti, kad šviesios spalvos taip pat išryškina linijas, o tamsios slepia. Tad jei figūra pasižymi kriaušės forma, rekomenduoja rinktis šviesios spalvos palaidinę ir tamsios spalvos kelnes.

Drabužių modeliai

  • Suknelės ir palaidinės.

Bene geriausiai atrodys tas variantas, kuris šiek tiek labiau bus aptemptas tie krūtinės sritimi ir laisvai kris žemyn. Vertikaliai krentančios klostės, bei A formą primenantis sijono kirpimas leis jaustis patogiai ir stilingai, be to optiškai siaurins apatinę kūno dalį.

  • Kelnės.

Net ir apkūniomis formomis pasižyminti mergina gali dėvėti aptemptus džinsus ir atrodyti stilingai. Tam, kad jaustumėtės patogiai bei pakoreguotumėte kūno linijas, siūloma rinktis paaukštinto liemens kelnes, kurios nesiektų kojų kauliukų. Taip optiškai susiaurinsite juosmenį. Bene labiausiai vengtinas dalykas turėtų būti platėjančios kelnės. Jei siekiate laisvumo, geriau rinkitės laisvai plevenančios medžiagos sijoną.

  • Megztiniai.

Optimaliausias bei sezono topu tapęs variantas – kardiganas. Stilingas, patogus ir puikiai derantis prie paprastų juodų kelnių. Elegantiškai atrodysite, jei drabužio nugara bus šiek tiek ilgesnė nei priekis. Derinkite prie šviesių palaidinių.

Visos moterys nori jaustis patogiai bei atrodyti stilingai. Svarbiausia žinoti esminius spalvų derinimo principus bei nustatyti ką norite paslėpti, o ką akcentuoti. Taip išsirinkti aprangą bus lengviau.