Papuošalai – vienas paprasčiausių ir kartu efektyviausių būdų elegantiškam įvaizdžiui sukurti. Esmė ta, kad net ir su jais galima prašauti pro šalį. Kad taip nenutiktų, derėtų juos rinktis ir derinti atsakingai. Tuomet ir žiedas su briliantu atliks savo funkciją – leis jaustis dailiai, gražiai ir palikti puikų įspūdį. apie tai daugiau – šiame įraše.

 

Pirmiausia – dizainas

 

Eleganciją kiekviena suvokiame skirtingai. Dėl to kas vienai tiesiog kuklu, pilka, nyku kitai atrodo it dailiausias daiktas visame pasaulyje. Dėl šios priežasties reikėtų pirmiausia įvertinti norimo ar dėmesį patraukusio papuošalo dizainą, kitaip tariant – išorę.

 

Apžiūrėkite, koks yra tas papuošalus ir kas lemia jo puošnumą ar kuklumą. Tai gali būti ir pats metalas, ir papuošalo dydis, forma, ir dekoro detalės, tokios kaip brangakmeniai. Atrasti tokį papuošalą, kuris būtų ir labai didelis, ir elegantiškas yra gana sudėtinga. Tačiau tikrai – įmanoma. Viską lemia ir metalo paviršiaus apdirbimas.

 

Kartais kad ir ką bedarytume, juvelyrikos dirbinys paprasčiausiai atrodo neskoningai. Viskas gerai – jis tiesiog neskirtas mums. Visgi tinkamai parinktas stambus žiedas su briliantu taip pat gali būti geriausiu elegancijos akcentu – tereikia rinktis kruopščiai apdirbtą gaminį.

 

Kiti papuošalai

 

Labai dažnai tikrasis daiktų grožis atsiskleidžia tik kontekste. Tai reiškia, kad labai daug įtakos turi kiti papuošalai. Pavyzdžiui, turėtų būti sąsaja tarp žiedų, auskarų, pakabuko ar sagės. Tikti gali net ir plaukų papuošalai.

 

Čia variacijų gali būti labai daug. Galite, tarkime, derinti visus kuklius žiedus, kurių tik vienas – puoštas brangakmeniu. Galite derinti vieną spalvotą brangakmenį su kitais – tuomet atsirinkite panašaus dizaino žiedą ir auskarus ar pakabuką. Dar vienas variantas – kuklus žiedas su briliantu ir panaši sagė.

 

Dar, žinoma, labai svarbi ir apranga. Nesirinkite sportinio stiliaus drabužių, nebent tikrai esate įvaizdžio ekspertė. Juoda niekad nepaveda, visgi irgi nepersistenkite – kas per daug, tas nesveika. Nepamirškite stilingų, skoningų aksesuarų, tokių kaip rankinė ar avalynė. Tuomet, kai viskas tarsi savaime derės, jūs ir pasieksite norimą rezultatą. Elegancija tikrai verta pastangų: juk tai proga ir jaustis, ir atrodyti vienodai nuostabiai.