Ateina diena, kai net mylimos suknelės nustoja teikti džiaugsmą ir tenka pripažinti, kad metas keisti drabužių spintos turinį. Vis dėlto vertėtų neskubėti ir po truputį planuoti pokyčius, taip neišleidžiant daug pinigų, tam ko net nenešiosite. Svarbios net detalės, kuriomis ryškinsite savo drabužius.

Kaip pakeisti savo stilių?

  • Apibrėžk tai, ko sieki. Prieš drabužių pirkimą nuspręskite, kas naujame stiliuje siekiama ir ko nenorima. Nemeskite senųjų, kurie vis dar naudojami, galbūt juos galima suderinti su nauju stiliumi. Praktiški drabužiai pravers, todėl ir jų nederėtų atsisakyti. Neskubėkite, prieš stiliaus keitimą, kadangi tai didelis iššūkis ir jį reikia deramai priimti.
  • Išsirink tikslą. Apibrėžus savo stilių, apibūdinkite jį vienu žodžiu. Modernu, klasika, o gal kaip tik tinka minimalizmui? Suknelės ar kelnės su palaidine taps dažniausiai dėvimu deriniu? Atsakius į klausimus, tai padės apsipirkti parduotuvėje ir išsirinkti tik tinkamiausius drabužius.
  • Pirk drabužius, kurių reikia. Pirmiausia, sudarykite stiliaus pagrindą su dalykais, kuriuos nešiosite kiekvieną dieną. Palaidinės, juodos kelnės, džinsai, megztiniai ir kiti būtini drabužiai turi būti renkama pagal jūsų norimą stilių, kokybę ir kainos santykį.
  • Rinkis savo spalvą ir dydį. Svarbu žinoti tai, kas jau dabar tinka jums. Pradedant nuo spalvų, kurios išryškina akis ar tinka odos tipui. Taip pat ir dydis aktualu, kai tema pakrypsta į spintą. Nusipirkus per didelį ar mažą drabužį, jis netiks taip, kaip turėtų. Tokie rūbai, kaip suknelės, sijonai, kombinezonai gali paryškinti geriausias kūno linijas, bet taip pat ir sugadinti jūsų norimo stiliaus efektą.
  • Suskirstyk tai į grupes. Darbo, kasdieninė, pasimatymo ar klubo apranga skiriasi viena nuo kitos. Atskyrus drabužius taps aišku, kur reiktų dar tam tikrų detalių ir kur kol kas neverta nieko pirkti. Kartais nepastebime, bet perkame tuos pačius drabužius ar tos pačios spalvos ir tokių būdų tampa sudėtinga įdomiai juos suderinti.

Šie patarimai padės pradėti pokyčius, kurie gali būti sudėtingi, kadangi stilius – viena iš priemonių išreikšti save. Būtent todėl neverta save verstis jaustis nepatogiai ar per daug skubėti, kitokiu atveju tiesiog grįšite prie senojo stiliaus.