Pagaliau artėja tas ilgai išsvajotas savaitgalis, kurį praleisite tik dviese. Ar lagaminai jau sukrauti? Ar jau žinote, ką veiksite? Ar žinote, koks bus oras? Jei ne į visus klausimus atsakėte „taip“, teks šiek tiek paplušėti. Žinoma, didžiausia nežinia dažniausiai apima parangą. Nesijaudinkite – patarsime, kokie bodžiai, suknelės ar kiti drabužiai verti dėmesio.

 

Aktyvioms pramogoms – laisvi drabužiai

 

Jei planuojate laiką leisti aktyviai, pavyzdžiui, bėgdami maratoną pajūriu, išmėgindami šuolius su guma, jodinėdami, įveikdami žygį ir panašiai, prireiks itin patogių drabužių. Geriausiai tinka tokie, kurie visiškai nevaržo judesių. Tamprės, laisvi šortukai, medvilninė ar trikotažinė suknelė, marškinėliai, plačios kelnės – keli variantai, kurie tikrai galėtų tikti. Tiesa, nesirinkite teplių, labai šviesių drabužių – jei susitepsite, jie kaipmat sugadins ūpą.

 

Romantiškiems vakarams – suknelės ir apatiniai

 

Jei planuojate leisti laiką romantiškai, mėgautis artumu, taip pat reikės atitinkamai pasiruošti. Liemenėlė, apatinės kelnaitės, peniuaras, keli bodžiai, gal net kūno kojinė – visa tai gali drąsiai tapti jūsų lagamino turiniu. Rinkitės tai, kas ne tik seksualu, bet ir patinka pačiai, atitinka figūros tipą, leidžia jaustis visiškai patogiai, atsipalaiduoti. Juk tai – svarbiausia.

 

Panašus kriterijus galioja ir viršutiniams drabužiams. Tai idealus metas vilkėti suknele. Jei eisite į restoraną, prigriebkite kokią puošnesnę, tačiau nesiglamžančią suknelę. Taip pat reikės ir aukštakulnių. Pravers ir mieli megztukai, ilgi sijonai, nėriniuotos palaidinės – viskas, kas traukia žvilgsnį ir vilioja.

 

Kai reikia ir to, ir ano

 

Tam, kad lagamino turinys džiugintų, jį reikia išties gerai apgalvoti. Nepamirškite, kad rinktis reikia ne tik pačius mėgstamiausius, tačiau ir tarpusavyje lengvai suderinamus drabužius. Kitaip sugadinusios vieną jo dalį, jau nebegalėsite nieko padaryti per visą savaitgalį.

 

Net ir apatinės kelnaitės, bodžiai, liemenėlė turi gerai derėti. Be to, įvertinkite, ar jų nesimato po drabužiais – tai gali atrodyti ne viliojančiai, o vulgariai. Jei norite paslaptingumo, tiesiog perspėkite apie tai, ką vilkite, partnerį.

 

Jei planuojate laiką leisti ir aktyviai, ir pasyviai, taip pat nepanikuokite. Tereikia viską suderinti, atsižvelgti į orų prognozę ir atsipalaiduoti. Galų gale, juk svarbiausia yra abipusis dėmesys, o prireikus mylimasis tikrai paskolins švarką ar džemperį.