Vasario mėnuo reikšmingas abiturientams – visi puola į intensyvias proginių drabužių paieškas. Artėjantys šimtadieniai dažniausiai pareikalauja nemažai kantrybės, ypač merginoms, kurios pasiryžta ieškoti tobulos suknelės. Užduotis tikrai ne iš lengvųjų, o juk norisi ne tik atrodyti stilingai, bet ir nors kiek išsiskirti iš minios. Tad ką vilkėti šia gražia proga, kad atrodytumėte ne tik stilingai, bet ir skoningai?

Paprastumas visada stilingas

Daugelis merginų, siekdamos išsiskirti, renkasi kuo įmantresnius drabužius, pamiršdamos, kad didesnį efektą sukuria papildomi aksesuarai. Suknelė gali būti ir pati paprasčiausia, darbą už ją atliks jaunystės žavesys, pasirinktas makiažas ir papuošalai. Kad atrodytumėte išskirtinai, tikrai nebūtina ant savęs sukrauti visko, ką turite papuošalų dėžutėje ir kosmetinėje. Minimalizmas ir paprastumas aktualus ne tik interjere, bet ir aprangos stiliuje.

Kelios aprangos idėjos

Stilistai akcentuoja, kad šimtadienis yra mokyklos renginys, tad pernelyg atviros ir itin trumpos suknelės atrodyti gali šiek tiek vulgariai ir neestetiškai. Tačiau laisvai krentanti berankovė suknelė puošta viršutine dalimi atrodys subtiliai ir elegantiškai. Svarbiausia, pasirinkti tinkamą ilgį ir prie drabužio derančius aksesuarus. Palengvindami užduotį pateikiame kelis derinius įkvėpimui.

  • Ryškios suknelės ne visada atrodo gražiai, tačiau raudona spalva yra laikoma klasika. Prie paprastos raudonos suknelės derinti galite tiek juodą, tiek raudono atspalvio avalynę. Ši gali būti tiesiog puošta raudonomis detalėmis. Jei suknelė nėra papildomai dekoruota blizgučiais, galite rinktis tviskančius ilgus auskarus, optiškai ilginančius kaklą. Jei suknelė berankovė, kaklą taip pat galite papuošti subtilia grandinėle. Kadangi už lango žiema, rekomenduojama vilkėti bent jau 40 denų storio pėdkelnes.
  • Blizgučiais ir žvyneliais puoštos suknelės taip pat niekaip neišeina iš mados. Jei rinksitės blizgią, žvyneliais puoštą, suknelę, nepersistenkite su papildomais aksesuarais. Jų čia reikės nedaug. Pėdkelnės – kūno spalvos arba neperšviečiamos juodos. Papuošalai – „nerėkiantys“. Puikiai tiks klasikinis švarkelis jei būtų vėsu. Bateliai pagal poreikį – klasikiniai aukštakulniai žemesnei, lygiapadžiai bateliai aukštesnei merginai.
  • Ilgarankovė vidutinio ilgio ar kojų pirštus siekianti uždara suknelė – dar vienas stilingas ir patogus variantas. Juoda – klasika, tačiau rinktis galima ir ryškesnę spalvą. Prie jos puikiai tiks žiedo formos auskarai, raudoni lūpų dažnai ir klasikiniai aukštakulniai. Makiažui taip pat vertėtų rinktis spalvas, kurios tiktų ne tik prie akių, bet ir prie suknelės spalvų.

Su klasikinėmis detalėmis niekada neprašausite, tačiau jei norite eksperimentuoti, geriau eksperimentuoti spalvomis ir aksesuarais, o ne bendru suknelės stiliumi. Svarbiausia – išlaikyti subtilų oficialumą.