Žodžių derinys nėščia ir stilinga neturėtų skambėti neįmanomai. Be to, būsimos mamytės stilingai gali atrodyti ir be didelių investicijų. Bet ką vilkėti, kad apranga garantuotų komfortą, tačiau taip pat atrodytų stilingai ir patraukliai? Čia rasite kelis naudingus patarimus apie tai, kaip net laukimo laikotarpiu atrasti patogumo ir stiliaus harmoniją.

Kokius audinius rinktis?

Kiekvienas stilistas akcentuos, kad ne tik nėštumo laikotarpiu, bet ir įprastai, bene geriausia rinktis yra natūralius audinius. Pavyzdžiui medvilnę. Galimas variantas, kai drabužių audiniai turi šiek tiek sintetikos. Kuo natūralesnis drabužio audinys, tuo didesnis juntamas komfortas jį vilkint. Be to, tokie audiniai nedirgina odos bei leidžia jai kvėpuoti. Rekomenduojama rinktis drabužių audinius, kurie savyje taip turi šiek tiek elastano. Tai užtikrins audinio tamprumą, todėl bus patogu nešioti net tuomet, kai pilvukas dar šiek tiek paaugs.

Drabužių modeliai

Kad vaikelio laukimo metu moteris jaustųsi patogiai, nebūtina rinktis vilkėti maišą primenančius marškinius, slepiančius pilvuką. Nors šiuo laikotarpius bene svarbiausias aspektas, yra patogumas, tai nereiškia, kad kasdien dėl augančio pilvuko, reikia vilkėti tamprų treningų kombinezoną. Tikrai ne. Štai keli galimi aprangos variantai, kuriuos pasitelkus galima jaustis ne tik patogiai, bet ir stilingai.

Išlaikykite kūno proporcijas. Formuokite savo formas. Nors kūnas kinta, tačiau jo proporcijos niekur nedingsta. Subtiliai išryškinti pilvuką bei atskirti krūtinę padės diržai bei prigludusios trikotažinės suknelės. Bene geriausias variantas, kuomet šios nuo krūtinės laisvai krenta žemyn lengvomis klostėmis.

Venkite didelių drabužių. Šie tik pridės daugiau svorio. Pabrėžkite kitas kūno vietas, pavyzdžiui, kojas. Puikiai tiks platesni marškiniai ar didesnė palaidinė bei siauros aptemptos kelnės. Taip išryškinsite kojas ir nukreipsite dėmesį nuo pilvo.

Kol vasara, puikiai tiks platesni laisvi sijonai bei siauresnės palaidinės. Labai svarbu, kad būtų išlaikytas balansas. Jei viena aprangos dalis platesnė, kitą rinkitės siauresnę. Taip išvengsite beformio maišo išvaizdos ir atrodysite stilingai bei patogiai.

Šaltuoju sezonu į pagalbą atkeliauja drabužių sluoksniavimas. Stilingai atrodysite su siauresne palaidine aukštu kaklu, didesniu megztiniu. Rinkitės pašiltintas specialiai nėščiosioms kurtas kelnes arba įprastus džinsus. Didesnis šalikas bei paltas tik pridės jaukumo. Taip pat stilingia atrodys dabar itin madingi padidinto silueto megztiniai-suknelės.

Taip pat patartina daugiau rinktis vienspalvius drabužius bei ryškesnius kaklo papuošalus ar auskarus. Tai leis suspindindėti, o ryškios faktūros ir raštai neapkraus bendro aprangos dizaino. Atsižvelkite į sezoną, savo kūno pokyčius ir komfortą. O stilių kuria detalės.