Nors už lango vis labiau pradeda šalti, o saulė vis dažniau slepiasi po storu debesų sluoksniu, tai nereiškia, kad suknelės turėtų keliauti į tolimiausią drabužinės kampą. Net žiemos sezonu neverta atsisakyti šio bene labiausiai moteriškumą akcentuojančio aprangos atributo. Čia rasite net 10 madingiausių suknelių modelių šaltajam sezonui.

1. Vienspalvės

Nereikia bijoti parodyti savo išskirtinumo šaltuoju sezonu. Rinktis galima tiek tokias ryškias spalvas, kaip mėlyna, raudona ar žalia, tiek blankesnes ir žemiškas. Šią žiemą žalias madingiausiomis laikomos žalia, pilka bei vaiski raudona. Tad ką rengtis galima rasti bet kuriai progai.

2. Raštuotos

Jei vasarą karaliauja dryželiai ir gėlės, žiemą galima drąsiai rinktis langelius, taškelius bei įdomesnes geometrines formas. Taip pat populiarus šaltojo sezono s akcentas – kailis.

3. Megztos

Tai bene labiausiai komfortą ir šilumą garantuojantis variantas. Patogi, šilta, puikiai deranti prie ilgaaulių batelių megzta suknelė gali tapti geriausia šaltojo sezono drauge. Ryškios faktūros ir pynės taip pat neturėtų būti vengtinos.

4. Atvirais pečiais

Elegancija dvelkiančios žemę siekiančios suknelės atvirais pečiais puikiai tiks iškilmingam žiemos pokyliui ar romantiškai vakarienei mieste. Net jei už lango nebe vasara, atviri pečiai vis tiek atrodys viliojančiai.

5. Ilgomis ir trumpomis rankovėmis

Bene populiariausias šio sezono variantas – platėjančios rankovės. Tad šios gali būti ir trumpos, ir ilgos. Laisvai plazdančios, maloniai krentančios rankovės gali tapti išskirtine aprangos detale bei sukurti romantikės įvaizdį.

6. Žemiau kelių

Toks suknelių ilgis pastaruoju metu tik pradeda įsigalėti mados namų galerijose. Ilgesnė suknelė atrodys tikrai geriau nei vos vos dengianti. Be to, žiemą populiarus sluoksniavimas taip pat įgaus prasmę. Nes iš po palto kyšantis suknelės sluoksnis atrodys itin stilingai.

7. Laisvos

Laisvai krintanti suknelė gali būti net neliemenuota ir priminti ilgą palaidinę. Jos slepia liemenį, todėl tinka bet kurio figūros tipo merginai. Populiarumas vis dar neslopsta ir dėl išskirtinio patogumo bei galimybės derinti prie skirtingų aprangos stilių.  

8. Aptemptos

Šio tipo, figūrą išryškinanti suknelė vis dar ant bangos. Visgi, klasika nesensta. Gali tiek būti tiek trumpesnė, tiek ilgesnė. Itin elegantiškai atrodys aksominės medžiagos juodos spalvos drabužis.

9. Džemperinės suknelės

Šio tipo suknelės siuvamos iš storesnės medžiagos, puikiai tinka ne tokį formalų stilių mėgstančioms merginoms. Žiemos sezono džemperio tipo suknelė tampa tuo drabužiu, kurį norisi vilkėti kasdien. O be to, vis dar neišeina iš madingiausiųjų topų.

10. Aukštu kaklu.

Golfo tipo suknelė ne tik patogus, bet ir šilumą užtikrinantis variantas. Tokio tipo suknelių tendencijos tvirtai įleido šaknis madingiausiųjų topuose. Bent vieną tokio tipo suknelę savo spintoje privalo turėti kiekviena.